Kurumsal

Hakkımızda

Kösen Holding ve Dekinsan Grup bünyesinde, Eylül 2022 tarihi itibari ile hizmete başlamış bulunuyoruz. Grup bünyemizde bulunan özel hastaneler, alışveriş merkezi, tekstil, gıda, tarım ve medikal firmalarımızın yanı sıra, yurt dışında (CEZAYİR) profil ve PVC üretim fabrikamızla geleceğe değer, kalite ve istikrar üretme hedefimizle yolumuza devam etmekteyiz.

Bunların yanısıra, Kösen Holding ve Dekinsan Şirketler Grubu, ana iş alanı yurt içi ve yurt dışında altyapı - üstyapı olarak inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz. ENR’de (Uluslararası Müteahhitler Birliği) son altı yıldır Dünyanın en iyi 250 firması arasında olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

30 yıllık deneyimimiz eşliğinde rotamızı ülkemizin kalkınması adına verimli iş alanları oluşturarak istihdam sağlamak üzere belirlemiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda grubumuza kattığımız Viventus İlaç ve Ecza Deposu ile hem ülke içinde (özel hastaneler devlet kurumları, serbest eczaneler) hem de ülke dışındaki kurum ve kuruluşlara tedariği sağlayarak hizmete başlamış bulunuyoruz.
  • KALİTELİ HİZMET
  • DÜŞÜK MALİYET
  • ETKİN PERSONEL
  • GÜVENİRLİK